Vceliweb.cz
AktualityZdravotní komiseO spolkuPublikaceArchivVčelyKontakty
Vítejte na stránkách
královéhradeckých včelařů
Český svaz včelařů, z.s.,
základní organizace Hradec Králové

Medová slavnost v MŠ Kamarád v Hradci KrálovéMy královéhradečtí včelaři a Mateřská škola Kamarád z Hradce Králové jsme dne 30. září 2020 od 16.30 připravili pro děti a jejich rodiče Medovou slavnost na zahradě školky. Program byl zaměřený na téma Hmyz – včela medonosná a byl opravdu bohatý.

Některé děti byly oblečené jako včelky, výzdoba byla rovněž včelařská a i program, který předvedly se týkal života včelek.
My včelaři jsem jim ve spolupráci s pracovnicemi školky vyrobili včelí úlek pro děti, medonosnou zahrádku, dřevěná puzzle se včelkami, leporela, tiskátka a včelí medaile. Vše z toho si mohly prohlédnout a vyzkoušet.

Na této slavnosti jsme rovněž představili nově vydané publikace na téma včely a medonosné rostliny , které jsou určené pro pedagogy mateřských škol a nižšího stupně základních škol a pro děti, které zajímá příroda, rostliny a třeba i život včel. zde

Tyto publikace a další učební pomůcky jsme vydali s podporou Královéhradeckého kraje, měli jsme velikou radost, že se opravdu líbily.

S D Í L E T   N A :

Kontakty


Český svaz včelařů, z. s., základní organizace Hradec Králové
Na Obci 460
503 02 Předměřice nad Labem
Telefon: 776 100 321
E-mail: zohradeckralove@vcelarstvi.cz
IČ: 64809561

Ing. Radim Kupka
Předseda
776 100 321, zohradeckralove@vcelarstvi.cz

Petr Burián
Jednatel
603 225 893, zohradeckralove@vcelarstvi.cz


Další kontakty >
Kontaktujte nás:Odeslat