Vceliweb.cz
AktualityZdravotní komiseO spolkuPublikaceArchivVčelyKontakty
Vítejte na stránkách
královéhradeckých včelařů
Český svaz včelařů, z.s.,
základní organizace Hradec Králové

Včelařský den pro děti 2.6.2022Rozeslali jsme druhou, již zcela konkrétní pozvánku na naši akci pro děti i veřejnost s konečným názvem
Interaktivní naučné dopoledne pro návštěvníky všech věkových kategorií v Zahradě léčivých rostlin. Akce se bude konat
dne 2. června 2022 (čtvrtek) od 9:00 do 13:00 hodin


Vážení pedagogičtí pracovníci,
ještě jednou Vám a Vašim žákům nabízí královéhradečtí včelaři a pracovníci Zahrady léčivých rostlin Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy včelařský den pro děti i veřejnost z Hradce Králové a širokého okolí s názvem Interaktivní naučné dopoledne pro návštěvníky všech věkových kategorií v Zahradě léčivých rostlin. Akce se bude konat dne 2. června 2022 (čtvrtek) od 9:00 do 13:00 hodin v Zahradě léčivých rostlin Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, Botanická ulice v Hradci Králové.
Včelaři představí několik stánků se včelařskou tématikou, pracovníky zahrady je zajištěna prohlídka zahrady a skleníku s léčivými bylinami. Děti mohou soutěžit v poznávání léčivek, namalovat si obrázek včel a květin, sestavit si včelařská puzzle. Přijede chovatel se svými dravými ptáky. Zástupce PEFC bude povídat o lesních ekosystémech a o respektu k přírodě. Zúčastní se i zástupci Místního akčního plánu vzdělávání II na území ORP Hradec Králové.
Děti určitě zaujme Mateřská škola Kamarád z Hradce Králové se svým programem. Dospělí se mohou těšit na krásu zahrady.
Na návštěvníky bude čekat malé občerstvení ovocnářů z Těchlovic. Jednotlivé třídy dostanou tašky s osvětovými materiály. Prosíme Vás, nahlaste organizátorům akce kontakt na školu a počet žáků na email radim.kupka@comex.cz nebo zavolejte na 776 100 321.
Přijede také zmrzlinář, zmrzlinu si budete muset zakoupit, vezměte si s sebou peníze.
Srdečně Vás zveme a domníváme se, že bychom mohli spolu s Vámi a Vašimi dětmi prožít stejně krásné chvíle jako v předchozích letech.
S pozdravem
Ing. Radim Kupka, ČSV, z.s., základní organizace Hradec Králové
a
Ing. Anežka Chlebková, vedoucí Zahrady léčivých rostlin Faf UK Hradec Králové
V Hradci Králové 10.5.2022
(Vloženo 12.5.2022)

Dne 2.6.2022 budeme pořádat setkání s dětmi královéhradeckých škol i škol ze širokého okolí s názvem Včelařský den pro děti.
Školám jsme rozeslali následující dopis:
Vážení pedagogičtí pracovníci,
my královéhradečtí včelaři a pracovníci Zahrady léčivých rostlin Farmaceutické fakulty University Karlovy pořádáme akci pro děti z Hradce Králové a širokého okolí s názvem Včelařský den pro školy.
Vzhledem k nejisté nákazové situaci nechystáme příliš bohatý program, přesto se domníváme, že bychom mohli spolu s Vámi a Vašimi dětmi prožít stejně krásné chvíle jako v předchozích ročnících.
Připravujeme několik stánků se včelařskou tématikou, prohlídku zahrady a skleníku s léčivými bylinami. Děti mohou soutěžit v poznávání léčivek, namalovat si obrázek včel a květin, sestavit si včelařská puzzle.
Máme přislíbenou účast ornitologa, který bude dětem povídat o ptácích naší krajiny, a také bude dravce ukazovat jejich chovatel.
Rovněž přijde zástupce PEFC, který bude dětem povídat o lesních ekosystémech a o respektu k přírodě.
Akce se bude konat dne 2. června 2022 od 9:00 do 13:00 hodin v Zahradě léčivých rostlin Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, Botanická ulice v Hradci Králové.
Pokud budete mít zájem se této akce zúčastnit, pošlete nám prosím do 31. března 2022 zprávu na e-mail radim.kupka@comex.cz. Prosíme o nahlášení počtu účastníků a telefonický kontakt na pedagogický doprovod.
Pro další informace volejte na číslo 776 100 321 nebo nahlédněte do aktualit webových stránek www. vceliweb.cz
Srdečně Vás na Včelařský den zveme.
S pozdravem
Ing. Radim Kupka, ČSV, z. s., předseda základní organizace Hradec Králové a
Ing. Anežka Chlebková, vedoucí Zahrady léčivých rostlin Faf UK Hradec Králové
V Hradci Králové 11.2.20227
(Vloženo 21.2.2022)
S D Í L E T   N A :

Kontakty


Český svaz včelařů, z. s., základní organizace Hradec Králové
Na Obci 460
503 02 Předměřice nad Labem
Telefon: 776 100 321
E-mail: zohradeckralove@vcelarstvi.cz
IČ: 64809561

Ing. Radim Kupka
Předseda
776 100 321, zohradeckralove@vcelarstvi.cz

Petr Burián
Jednatel
603 225 893, zohradeckralove@vcelarstvi.cz


Další kontakty >
Kontaktujte nás:Odeslat